PUP. Nabór wniosków – Krajowy Fundusz Szkoleniowy

POWIATOWY URZĄD PRACY W ZDUŃSKIEJ WOLI INFORMUJE, ŻE W TERMINIE od 08.05.2019r. do 15.05.2019 r. BĘDZIE PROWADZIŁ NABÓR WNIOSKÓW PRACODAWCÓW O SFINANSOWANIE KOSZTÓW KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO Z KRAJOWEGO FUNDUSZU SZKOLENIOWEGO.

Uczniowie wybierali z nami szkoły po raz 20

Zakończyły się jubileuszowe 20. Targi edukacyjne adresowane do uczniów ostatnich klas gimnazjów i szkół podstawowych, którzy w tym roku zostaną absolwentami i staną przed wyborem dalszej ścieżki edukacyjnej.

Dzień Edukacji Narodowej. Nagrody dla nauczycieli

Nagrody Starosty Zduńskowolskiego Wojciecha Rychlika za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktyczno-wychowawczej wręczono dziś w Powiatowym Międzyszkolnym Ośrodku Sportowym w Zduńskiej Woli. Miało to miejsce podczas uroczystego spotkania z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

II LO zaprasza na Orlik

Gracie w kosza? A może w nożną? II Liceum Ogólnokształcące zaprasza na swój Orlik. Do dyspozycji 
boisko do piłki nożnej ze sztuczną nawierzchnią oraz boisko do piłki koszykowej. 

Pozyskaliśmy niemal 100 tys. złotych na zakup 40 laptopów dla szkół średnich

Pozyskaliśmy niemal 100 tys. złotych na zakup 40 laptopów, które trafiły do szkół średnich podległych powiatowi zduńskowolskiemu. Pieniądze pochodzą z konkursu grantowego Centrum Projektów Polska Cyfrowa. Taka możliwość finansowania to odpowiedź na konieczność zakupu sprzętu do nauki zdalnej w czasie koronowirusa.