XXI Regionalna Wystawa Rolno-Przemysłowa

Informujemy, że XXI Regionalna Wystawa Rolno-Przemysłowa odbędzie się 29.08.2021 r. (niedziela) na terenie Powiatowego Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Zduńskiej Woli przy ul. Dolnej 41.

XX Regionalna Wystawa Rolno-Przemysłowa

Rolnicy, hodowcy, producenci żywności, winiarze, pszczelarze, firmy budowlane, odzieżowe, kosmetyczne oraz szkoły, banki i firmy doradcze – miały swoje stoiska podczas XX Regionalnej Wystawy Rolno-Przemysłowej.

IV Regionalne Forum Gospodarcze w Powiecie Zduńskowolskim

O transporcie intermodalnym w kontekście wpływu na rozwój regionu oraz perspektywach i aktualnej sytuacji polskiej gospodarki dyskutowano podczas IV Regionalnego Forum Gospodarczego w Powiecie Zduńskowolskim. Uczestnicy wydarzenia wzięli również udział w wizytach studyjnych w lokalnych firmach oraz Wystawie Rolno-Przemysłowej.

Propozycja dla przedsiębiorców z branży ślubnej i pokrewnych

Powiat Zduńskowolski w ramach realizacji projektu „Przedsiębiorczy Powiat Zduńskowolski” zaprasza przedsiębiorców z terenu powiatu działających w branży ślubno-weselnej i pokrewnych do przekazania próbek produktów, wyrobów oraz materiałów promocyjno-informacyjnych, które zaprezentujemy na XIV Dolnośląskich Targach Ślubnych we Wrocławiu. Szczegółowe informacje w załączeniu. Czekamy do 17 kwietnia!

XX Regionalna Wystawa Rolno-Przemysłowa. Zapraszamy wystawców

Serdecznie zapraszamy do udziału w XX Regionalnej Wystawie Rolno-Przemysłowej, która w tym roku odbędzie się w zmienionym terminie (przeniesienie imprezy z sierpnia na wrzesień) tj. 15 września (niedziela) na terenie Powiatowego Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Zduńskiej Woli przy ul. Dolnej 41.

Łódzkie Regionalne Targi Pracy i Rozwoju Osobistego

Urząd Miasta Łódź we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Łódzkiego, powiatowymi urzędami pracy, Wojewódzkim Urzędem Pracy w Łodzi i Miejską Areną Kultury i Sportu organizują w dniach 17-18 października 2018 roku w hali expo – Łódź przy al. Politechniki 4 – III edycję Łódzkich Regionalnych targów Pracy i Rozwoju Osobistego.

Zapraszamy na wirtualne stoisko Powiatu Zduńskowolskiego

Powiat Zduńskowolski położony jest w centrum Polski, w zachodniej części województwa łódzkiego. To miejsce o dużym potencjale gospodarczym, wynikającym z położenia geograficznego i związanej z nim dostępności komunikacyjnej. Powiat Zduńskowolski – to doskonałe miejsce do inwestowania i prowadzenia działalności gospodarczej.